Sukser menu

bioinformačné prípravky

DETOXIN

Regeneruje energetickú dráhu pečene a žlčníka, sleziny s pankreasom a pľúc.

Detoxin pomáha pečeni zbaviť sa jedovatých splodín a odstráni väčšinu toxínov.
Očistením pečene "plus pólu" našej batérie, telo začína ožívať.

Zlepšuje sa zrak, naše "zrakové snímače" sú opäť citlivejšie. Eliminuje sa riziko vzniku degenerácie bederných kĺbov.

Prípravok pomáha pri lupienke, ekzémoch, migrénach, alergiách, problémoch s pečeňou, žlčníkom, pankreasom, predčasnom šedivení vlasov a neplodnosťou u žien.

VIRAIMUN kapsule

s radosťou Vám oznamujeme, že už prichádza očakávaný prípravok VIRAIMUN. A ako Vám vie byť nápomocný? Čítajte ďalej.

Viraimun je bioinformačný posilňujúci výživový doplnok, ktorý obsahuje vybrané výťažky z húb, bazalky vonnej a aminokyselinu arginín s osvedčeným účinkom. Prípravok navracia telu sviežosť a vitalitu.

DEVIRAL - kapsule

DEVIRAL je bioinformačný posilňujúci a detoxikačný doplnok stravy vyrobený z rastlín, ktorý sa rýhlo vstrebáva, navracia telu sviežosť a vitalitu.

Harmonizuje predovšetkým meridián pečene, žlčníka, tenkého a hrubého čreva, pľúc, srdca, žalúdka, obličiek a močového mechúra. Vďaka tomu si telo samé prirodzenou cestou upravuje problémy, ktoré sa spájajú s disharmóniou v týchto meridiánoch a nasledujúcich oblastiach:

Gerocel - kvapky

Vyskúšajte si to, čo užívali faraóni starého egypta! Nigella sativa alebo inak čierna rasca - egyptský zázrak, rastlina ktorá sa právom nazývala všeliekom. Faraóni ju používali pri bakteriálnych a virových infektoch, plesniach a rozličných parazitoch, kŕčoch, psychických problémoch a ako ochranu proti mnohým toxickým látkam. Bola uctievaná bylina, ktorá prinášala po stáročia nádej na lepší a kvalitnejší život.

CHRONICKÝ ZÁPAL V TELE AKO POSLEDNÉ AVÍZO PRED ÚPADKOM!

Vista Clear - kapsule

VISTA clear je bioinformačný posilňujúci výživový doplnok vyrobený z rastlín a éterických olejov, ktorý sa rýchlo vstrebáva a navracia telu sviežosť a vitalitu.
Harmonizuje predovšetkým meridián pečene, žlčníka, hrubého čreva, pľúc, troch žiaričov, obličiek a všetky špeciálne energetické dráhy.

Upravuje problémy v nasledujúcich oblastiach:
oči, kĺby, cievy, srdce, mozog, pečeň, obličky, hrubé črevo, pľúca, obranyschopnosť organizmu, spomalenie starnutia a ďalšie systémy tela.

Cytonic (maytenus ilicifolia) - kapsule

Cytonic je bioinformačný posilňujúci doplnok stravy vyrobený z rastliny Maytenus ilicifolia. Navracia telu sviežosť a vitalitu. Navracia telu sviežosť a vitalitu.

Harmonizuje predovšetkým meridián srdca, osrdcovníka, hrubého čreva, sleziny, žalúdka, jangový patný, pečene a običiek.

Prípravok obsahuje rastlinu Maytenus ilicifolia a bioinformácie prírodných látok.

Upozornenie: Pre silné pôsobenie na oblasť delohy (maternice) Cytonic neužívajte počas tehotenstva.

Diocel SUPRACID - kapsule

Diocel Supracid je bioinformačný doplnok stravy, ktorý vďaka obsahu prírodných minerálov napomáha udržať rovnováhu medzi kyslými a zásaditými látkami tela.

Harmonizuje predovšetkým meridián žlčníka, hrubého čreva, žalúdka, močového mechúra, toch žiaričov a 8 zvláštnych dráh. Vďaka tomu si telo samo prirodzenou cestou upravuje problémy, ktoré sa spájajú s disharmóniou v týchto meridiánoch.

Intocel


Je korunným kráľom celého systému Sféry Diochi s vysokým obsahom rastlinných látok.

Harmonizuje najmä meridián troch žiaričov, opasku a sleziny.

I dokonale oslabený organizmus sa veľmi rýchlo zregeneruje. Nastáva fáza stabilizácie a regenerácie povrchu tráviaceho ústrojenstva.

Rastliny v prípravku majú sťahujúci účinok a všade, kadiaľ prechádzajú, vykonávajú svoju blahodárnu ochrannú činnosť.
Ochranu dutiny ústnej, hltana, žalúdka, tenkého a hrubého čreva.

Intocel pomáha tiež pri rakovine hrubého čreva, Crohnovej chorobe, alergiách, zápaloch v tele, problémoch so štítnou žľazou.

Prehľadný zoznam symptómov
.

Diocel

Regeneruje meridián obličiek a močového mechúra, pľúc a lymfatického systému.

Pre detoxikáciu organizmu sú obličky a ich správna funkcia nesmierne dôležitým orgánom.
Majú na starosť vodné a minerálové hospodárstvo.

Diocel pomáha pri zápaloch močových ciest, obličiek, častých angínach, pomočovaní, Alzheimerovej chorobe, astme, artritíde a osteoporóze.

Prehľadný zoznam symptómov
.
Diocel a Kolená - Súvisiaci článok
.
Diocel a Lymfatický systém - Súvisiaci článok
.
Diocel a Obličky - Súvisiaci článok
.
Diocel v OBCHODÍKU

Astomin

Regeneruje meridián žalúdka a sleziny s pankreasom, pečene a žlčníka.

Hlavnou funkciou žalúdka je premiešanie a natrávenie prijatej potravy pomocou tráviacich štiav a kyseliny chlórovodíkovej. Nehostinné prostredie tu zlikviduje niektoré druhy baktérií.
Párovým orgánom žalúdka je jeho verný pomocník - pankreas, ktorý má v niektorých prípadoch spojitosť s kvalitou povrchu našich slizníc. Na "upratovaní" týchto orgánov veľmi záleží, pretože odtiaľ sa zo surovej stravy odčerpáva časť energie pre naše telo.

Syndikovať obsah
Podaj dalej